Agencja Pracy MGsolutions - Oferty Pracy

Koordynator pracowników inwentaryzacyjnych

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Nr. ref.: KOO/INW/N

Niemcy

Start: styczeń 2019

Zakres obowiązków:

1) Koordynowanie grup pracowniczych na terenie sklepów wielkopowierzchniowych

2) Rozwiązywanie bieżących problemów pracowniczych

3) Rozwiązywanie problemów organizacyjnych związanych z transportem / zakwaterowaniem / grafikiem pracy pracowników

4) Pomoc w tłumaczeniu poleceń z j. niem. na j. polski i na odwrót

5) Prace inwentaryzacyjne - dodatkowa pomoc

6) Stały kontakt telefoniczny oraz mailowy z centralą agencji MGsolutions

Wymagania:

1) Znajomość j. niem na poziomie mocno komunikatywnym min. B1/B2

2) Doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku (koordynator / brygadzista / team leader)

3) Własny samochód oraz prawo jazdy

4) Dokładność oraz poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

1) Umowa o pracę na czas określony na niemieckich warunkach prawa pracy oraz opodatkowania (oskładkowanie w Polsce / niemieckiej kasie AOK w zależności od konkretnego kandydata)

2) Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie min. 1.800-2.000 EUR na rękę  miesięcznie po wszystkich potrąceniach

3) Darmowe zakwaterowanie!

4) Zwrot kosztów dojazdów / przejazdów

5) Dodatki za pracę w porze nocnej 25%, nadgodzinach 25%, niedzielę 50%, święta 100%