Agencja Pracy MGsolutions - Stellenangebote

Konstruktor odzieży

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• tworzenie konstrukcji technicznych modeli odzieży w programie Gemini CAD
• przygotowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej oraz opisów
• kontrola wzorów pod względem technologicznym i konstrukcyjnym
• monitorowanie poprawności produkcji
• śledzenie trendów w zakresie konstrukcji oraz technologii
• ścisła współpraca z projektantem

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku
• praktyczna znajomość zasad konstrukcji, kroju i szycia
• umiejętność pracy w zespole
• ambitne podejście do pracy
• samodzielność, kreatywność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
• praca w młodym, kreatywnym zespole

Applizieren